Apie mus

Plačiau apie KETegzaminas.lt

Mūsų tikslas yra kuo geriau paruošti būsimus vairuotojus ir suteikti jiems kiek galima daugiau žinių, reikiamų išlaikyti ne vien teorijos, bet ir praktikos egzaminus.

Pagrindinė mūsų veikla yra KET testai, mūsų svetainėje galite spręsti šiuos testus, tokiu būdu tobulindami savo teorines žinias. Klausimus skirtus testams sudarome atsižvelgdami į naujausias kelių eismo taisykles bei testų sandarą „Regitroje“, siekdami pateikti testus kuo panašesnius į duodamus per oficialų egzaminą. Klausimai sudaromi iš visų reikalingiausių temų ir situacijų, o mūsų mokymosi turinys yra nuolatos naujinamas ir prižiūrimas.

KET testų sprendimo sistema lengva naudotis, prie kiekvieno sunkesnio klausimo rasite detalų situacijos paaiškinimą bei kelių eismo taisyklių punktą, kad geriau įsisavintumėt išmoktą turinį. Mes saugome Jūsų spręstų testų balus, todėl visuomet galėsite sekti savo mokymosi progresą ir stebėti savo rezultatų pokyčius. Sistemoje taip pat sukurta pažangi klausimų nesikartojimo programa, todėl tie patys klausimai Jums nebus kišami vėl ir vėl, atsakius klausimą teisingai tris testus iš eilės jis bus užskaitytas kaip išmoktas ir daugiau nebesikartos.

vairuotojo pažymėjimas

Nebūtina testus spręsti per kompiuterį, jeigu Jums patogiau, tai galite daryti per bet kokį mobilų įrenginį, turintį interneto ryšio prieigą, kadangi sistema yra pilnai prisitaikanti ir prie mažesnių ekranų, todėl spręsti bus patogu ir per mobilųjį telefoną arba planšetę.
Nors ir neteikiame praktinio vairavimo pamokų, tačiau mes neapsiribojame vien tik ties teorijos egzaminu, bet ir padedame pasiruošti praktikos egzaminui. Pas mus galite rasti įvairių straipsnių ir daugybę informacijos, supažindinančios su egzaminų tvarka, eiga.
Visuomet atsakome savo klientams į laiškus ir klausimus, konsultuojame įvairiais klausimais.