Kaip įsigyti ir naudoti KET Bilietus?

Pagalba įsigyjant ir naudojant KET bilietus

Kam reikalinga ši sistema?

Laikant teorijos egzaminą Valstybės Įmonėje "Regitra" Jums būna pateikiami klausimai, į kuriuos atsakant reikia surinkti ne mažesnį nei 80% balą. Mūsų sistema sukurta tokiu pat principu, o mūsų klausimai yra labai panašūs į duodamus per egzaminą "Regitroje"

Kaip įsigyti?

Pagrindiniame puslapyje pasirinkite norimą mokėjimo būdą. Galite mokėti SMS žinute arba per Paysera (bankiniu pavedimu, pašto skyriuje, "Maxima" kasoje ir daug daugiau). Mokant žinute kaina gaunasi šiek tiek didesnė, negu perkant per Paysera.

Užsakymo langas pagr. puslapyje atrodo štai taip:

ket bilietai nemokami

Jeigu norite mokėti SMS žinute, išsirinkite norimą valandų skaičių ir išsiųskite atitinkamą tekstą nurodytu numeriu. Neskubėkite vesdami kodą, įveskite jį tokį patį, koks nurodytas svetainėje. Išsiuntus žinutę netrukus turėtumėte gauti žinutę atgal, kurioje bus nurodytas Jūsų įsigytas sprendimo kodas.

Jeigu renkatės mokėti per Paysera, dešiniajame lange įveskite savo el. pašto adresą, pasirinkite norimą valandų kiekį ir spauskite "Apmokėti", toliau sekite instrukcijas ir apmokėkite užsakymą. Atidžiai veskite savo el. pašto adresą, nes į jį bus siunčiamas sprendimo kodas, kai apmokėsite užsakymą.

Kai gaunate savo įsigytą sprendimo kodą, jį veskite pagrindiname puslapyje esančiame laukelyje, kuris atrodo šitaip:

ket testai nemokami

Ir spauskite "Spręsti". Neištrinkite žinutės arba laiško su gautu kodu tol, kol nesibaigs jo galiojimo laikas, nes jį teks vesti kiekvieną kartą jungiantis prie sistemos.

Įvedę kodą prisijungsite prie pilnos mūsų KET testų sprendimo sistemos, kurią sudaro virš 2000 įvairių klausimų, tuomet belieka pasirinkti norimą kategoriją ir spręsti testus.

Pasibaigus kodo galiojimo laikui jis automatiškai tampa nebeaktyvus, su juo prisijungti nebegalėsite. Jeigu kodo laikas baigėsi, o Jūs jaučiate, kad egzaminui dar nesate pasiruošęs, rekomenduojame pirkti kodus tol, kol jausitės pasirengę laikyti egzaminą VĮ "Regitroje"

Svarbu! Jeigu apmokėjote SMS žinute, o sprendimo kodo negavote, arba apmokėjote per Paysera, o sprendimo kodas į Jūsų el. paštą neatėjo (patikrinkite visas skiltis el. pašto dėžutėje), nedelskite ir kreipkitės į mus. Susisiekdami nepamirškite nurodyti savo el. pašto adresą arba telefono numerį, atitinkamai nuo pasirinkto mokėjimo būdo, nes šios informacijos mums reikės norint surasti Jūsų dingusį sprendimo kodą.

Testo eiga regitros egzaminai

Kai su sprendimo kodu prisijungiate prie sistemos ir pasirenkate norimą kategoriją, pasirinktinai nuo imtos kategorijos gaunate tam tikrą klausimų kiekį. Testui išspręsti skiriama tiek minučių, kiek teste yra klausimų.

Atsakykite į kiekvieną pateiktą klausimą ir spauskite "Baigti testą". Tuomet matysite į kiek klausimų atsakėte teisingai, į kiek ne. Taip pat matysite kiekvieno klausimo detalų paaiškinimą ir kur suklydote. Testo pabaigoje iš Jūsų sprendimo kodo atskaičiuojama tiek minučių, kiek sugaišote spręsdami testą, taip po truputį trumpėja kodo galiojimo laikas. Kai pasitikrinate klaidas, spręskite iš naujo, su laiku įsiminsite ir išmoksite įvairias situacijas.

Jeigu atsakote teisingai į 80% ar daugiau pateiktų klausimų - testas laikomas išlaikytu.

Kai pradedate rinkti pastovius teigiamus rezultatus ir pasitikite savo jėgomis, galite registruotis į egzaminą Regitroje.

Sėkmės!